Obchodní podmínky a informace

Obchodní podmínky a informace

Fotografie pro výsledné retušování vybírá fotograf (pokud klient s vybranou fotografií není zcela skojen, např.výrazem, napíše fotografovi zda-li není jiná varianta). Náhledy neupravených fotografií prozatím poskytovány nejsou. V případě, že by náhledy poskytnuty byly, je zakázáno je kdekoliv publikovat, podle autorského zákona č. 121/2000 sb. - fotografie jsou vlastnictvím fotografa a jsou určeny pouze pro výběr k retuši.

Každá další fotka nad rámec balíčku + 80,-Kč/ks.

Dodací lhůta běžných zakázek jsou 3 týdny, u svatebního focení potom dle vytíženosti (obvykle 8-10 týdnů).

Neupravené fotografie ani RAW neposkytuji.

Raw soubory archyvuji po dobu ,max 1měsíce, upravené zakázky po dobu max. 4 měsíců a svatební odevzdané zakázky po dobu max půl roku roku.

Klient obdží fotografie ve jpeg formátu v plném rozlišení. Jiný formát není možný.

Fotografie jsou zaslány elektronickou formou přes zaheslovaný odkaz stránky karolinaphoto.cz., případně na vyžádání přes jiný server.

V případě zájmu o vyhotovení DVD příplatek + 50,-Kč/ks.

Zakázka nebo dárkový poukaz je možná zaslat poštou za příplatek + 50,-Kč. Osobní vyzvednutí možné v Jablonci nad Nisou případně v Liberci.

Výsledná zakázka obsahuje barevné varianty fotografií, černobílé varianty jsou pozornstí od fotografa.

Na všechny fotografické služby lze vystavit dárkový poukaz s platností 6 měsíců.

Objednání termínu doporučuji minimálně 1 až 2 měsíce dopředu. Pro urychlení objednání rovnou pište časové možnosti.

Platba je splatná ihned po nafocení. Každý klient dostane vypsaný doklad o zaplacení.Doplatky za služby navíc až po obejdnání. U svatebního focení jsou vybírány nevrátné zálohy. Pokud klient zruší objednaný termín focení, ztrácí nárok na vrácení zálohy i na termín focení.

Na domluvený termín focení je klient i fotograf dorazit včas, event. o pár minut dříve. Focení na sebe navazují, proto nejsem schopna čas prodloužit. V případě opoždění klienta o 30min bez předchozí omluvy, termín propadá a fotograf má právo požadovat kompenzaci 300,-Kč, pokud čeká i domluvená vizážistka i té náleží kompenzace ve výši 300,-Kč.

Pokud je fotograf nucen termín zrušit nebo přeložit, je tato skutečnost oznámena klientovi dopředu. Focení v exteriéru se kvůli špatnému počasí automaticky ruší.

Stálé místo pro focení Jablonec nad Nisou (ateliér), ale jezdím po celé ČR. Cestovné mimo Jbc a Lbc činí 6,-Kč/km.

Na veškerá focení doporučuji využít služby vizážistky. V případě využití vizážistky na místě je potřeba hned po nalíčení sdělit svůj názor – na pozdější reklamaci nebude již brát zřetel. K reklamaci fotografií není vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním.

Na focení doporučuji předem smýt dětem tetování, popsaná místa, razítka atd.(viz rady a typy)

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa. Nesmí být použity pro jakýkoliv komerční účel, prodej či propagaci třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou použít fotografie pro svou nekomerční prezentaci.

 

Informace VOUCHERY - jejich platnost, čerpání, objednání 

 

 •  poukaz je možné využít na exteriérové či ateliérové focení
 • poukaz je možné využít na jakýkoliv styl, druh či balíček focení v dané hodnotě 
 • v případě že částka nedosahuje na daný balíček ,je možnost doplacení či domluva individuálního balíčku
 • aktuální podmínky a informace o cenách na www.karolinaphoto.cz nebo FB
  https://www.facebook.com/karolinaphotofamilyweddingphoto/
 • rezervace termínu, pro rodinné, těhu, dětské focení atd. je nutná minimálně dva měsíce dopředu - pokud není rezervace provedena min.dva měsíce před uplynutím platnosti voucheru nemohu garantovat volný termín a tudíž i následné využití voucheru
 • vždy uváďějte, o jaký voucher se jedná
 • newborn focení prosím rezervujte z porodnice nebo co nejdříve od narození 
 • v případě, že rezervovaný termín nezrušíte min. 8h dopředu nebo se na focení nedostavíte, poukaz propadá
 • poukaz je platný do daného termínu v případě dlouhodobé nemoci nebo nenadálé události je po dohodě možné prodloužení, v takovém případě je ale potřeba se domluvit minimálně jeden až dva měsíce dopředu a prosím berte ale v potaz svatební sezónu, kdy není možné poukaz uplatnit o víkendu, pouze ve vybrané termíny v týdnu
 • rezervace je možné provést emailem info@karolinaphoto.cz, telefonicky na čísle  +420 732 216 921 případně zprávou na FB Karolinaphoto
 • focení v ateliéru probíhá na adrese Budovatelů 28, Jablonec nad Nisou
 • focení v exteriéru probíhá kdekoliv, po předchozí domluvě Omlouvám se za dočasné omezení funkčnosti stránek.

To Top